Wtorek 8 listopada 2016.
   Imieniny: Wiktorii, Seweryna, Wiktoriusza
 
ogłoszenia 

tel. alarmowe

cennik

horoskop

nekrologi
 
Siedlisko Cisowa
Reklama
Menu witryny
Pruszków 24
» Telefony alarmowe
» Napisz do nas
Pruszków Informacje
» Aktualności
» Bezpieczeństwo
» Przegląd Prasy
» Edukacja
» Sport
» Ogłoszenia
» Co, gdzie znależć
» Historia Pruszkowa
Katalog Firm
» Katalog branżowy
» Pasaż Handlowy
Serwisy
» Hobby
» Opowiadania dzieci
» Pogoda
» Zdrowie
Kultura
» Twórczość
» Muzea
» Wystawy
» Galeria FOTO
Horoskopy
» Horoskop
» Horoskop erotyczny
» Horoskop runiczny
Szukaj

Ulubione
Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości

 

 

 
 
Horoskop Drukuj E-mail
BARAN
Uczucia: strzały Amora poszybują w twoim kierunku i możesz się zakochać w najmniej spodziewanym momencie... Niewykluczone, że będzie to między 15 a 30 listopada. Zwróć więc szczególną uwagę w tych dniach na osoby głęboko patrzące w twoje oczy - może trzeba będzie wziąć inicjatywę w swoje ręce?

Zdrowie: pierwsze dni listopada będą obfitować w różnorodne wydarzenia i z pewnością nie będą należeć do nudnych. Koniecznie znajdź czas na wypoczynek! W drugiej połowie listopada najlepiej byłoby oderwać się od obowiązków i wyjechać.

Rada na przyszłość: zawiń rękawy, by do połowy listopada zdążyć z wszystkimi zadaniami, których się wcześniej podjęłaś. Najtrudniejsze wyzwanie miesiąca to ważna rozmowa z osobą, z którą bardzo się liczysz, lub od której zależy twoja kariera.


BYK
Uczucia: w tym miesiącu będziesz bardzo wrażliwa na walory płci przeciwnej. Aby obudzić twoje serce i rozpalić namiętności wystarczy zaledwie kilka słów aprobaty, komplement lub zaproszenie na kawę. Łatwo cię będzie usidlić, a usidlona zaczniesz popełniać głupstwa…

Zdrowie: początek listopada to wymarzony dla ciebie czas na wypoczynek. Wyjazd w tym okresie będzie udany: nie tylko poprawisz kondycję i wypiękniejesz ale także nawiążesz nowe, serdeczne znajomości i ciekawe przyjaźnie. Nie wykręcaj się więc natłokiem obowiązków - praca nie zając!

Rada na przyszłość: czytaj bardzo dokładnie treść dokumentów, które będziesz podpisywać, a także instrukcje obsługi urządzeń elektrycznych. Wystrzegaj się decyzji podejmowanych na fali emocji i nie obiecuj za wiele osobom, które znasz zaledwie kilka minut.


BLIŹNIĘTA
Uczucia: w twoje uczucia wkradnie się trochę niepokoju. Unikaj drażliwych tematów w kontaktach z bliską osobą: będzie słuchać cię z niedowierzaniem lub patrzeć na ciebie z przymrużeniem oka. Ale ty też nie będziesz bez grzechu, jeżeli złożysz deklaracje bez pokrycia.

Zdrowie: wrogiem twojego dobrego samopoczucia będzie monotonia; wychodź więc często z domu, a na wyjazdach zadbaj o zmiany miejsc pobytu. Najpełniej zrelaksujesz się wędrując i przemieszczając w przestrzeni a także - oglądając te zakątki, które od dawna śnią ci się po nocy.

Rada na przyszłość: listopad to miesiąc dla ciebie bardzo dynamiczny. Wykorzystaj ten okres twórczo, nie zlekceważ żadnej propozycji i nie zmarnuj żadnej szansy - wszelkie twoje przedsięwzięcia zakończą się sukcesem, a praca może przynieść profity i uznanie otoczenia.


RAK
Uczucia: ogólna świetna passa sprawi, że niedawne sercowe rozterki przestaną cię niepokoić. Umocnisz swoją pozycję partnerską i każdą inną, odczujesz całą sobą, że twardo stąpasz po ziemi. Raki mogą spotkać na ścieżce życia swoje przeznaczenie.

Zdrowie: pojawi się mnóstwo powodów do radości, a wraz z nią - świetne samopoczucie. Z zamkniętymi oczyma wyobrażaj sobie to, czego najbardziej pragniesz, spełni się co najmniej połowa. Zrób też jakieś postanowienie wzmacniające siłę woli np. rzuć palenie lub łasuchowanie.

Rada na przyszłość: aż trzy planety spotkają się w twoim znaku: aby wykorzystać potężne planetarne wpływy i nie zmarnować szans, zrezygnuj z drobnych przyjemności i ułatwień, a skoncentruj się na sprawach pierwszej wagi. Gdy będzie wokół ciebie gorąco - kuj żelazo, jak radzi stare przysłowie.


LEW
Uczucia: częściej niż zwykle będziesz zapraszana na przyjęcia i prywatki; a tu możesz paść ofiarą sztuki uwodzenia... Nie czuj się jednak do niczego zobowiązana, dopóki nie będziesz mieć stuprocentowej pewności, że jesteś tą jedyną…

Zdrowie: zapowiada się okres rozkosznego leniuchowania i to będzie właśnie to, na co masz ochotę - oraz to, co ci było od dawna potrzebne. Jeżeli przypadnie na ten okres urlop, spróbuj go spędzić głównie w pozycji horyzontalnej: leżąc na ciepłym piasku i słuchając szumu morza, czy też regenerując siły w solance lub w leczniczym błotku.

Rada na przyszłość: twój czas popłynie teraz wolniejszym nurtem. Przyjmiesz to z ulgą i radością: żadnej nerwowej bieganiny ani też szybkiego dopinania terminów. Najbardziej stresujące osoby znikną z pola widzenia, a otoczą cię najbliżsi, gotowi ci nieba przychylić.


PANNA
Uczucia: odkryjesz nowe obszary rzeczywistości i nieznane zakamarki własnej duszy. Zakończ więc męczące znajomości i związki nie do zniesienia. Nadeszła pora na układanie świeżych planów z osobami, które cię uskrzydlają i dodają wiary w siebie. Mogą to być plany zakrojone na szeroką skalę.

Zdrowie: zacznij otwarcie mówić ludziom, czego od nich oczekujesz i jak na ciebie działa ich zachowanie. Takie uwagi zostaną dobrze przyjęte, a ty poczujesz się lepiej psychicznie. Jeżeli nie byłaś dotąd na wczasach, przydałby się aktywny wypoczynek: z jogą, aerobikiem ewentualnie z prawem jazdy.

Rada na przyszłość: staraj się nie płynąć pod prąd, gdy spadnie z nieba rzadka propozycja (zawodowa, towarzyska) lub zaproszenie w jakieś odległe lub nietypowe miejsce. Otwórz się na zmiany i - nie wahaj się ani chwili, nawet gdy przyjdzie zrobić coś pierwszy raz.


WAGA
Uczucia: należy koniecznie odrobić straty i wolny czas warto spędzić z najbliższymi, których od pewnego czasu zaniedbywałaś. W relacjach rodzinnych może cię wiele zaskoczyć: odkryjesz np., że z niektórymi domownikami łączy cię wielkie powinowactwo duchowe. Będzie o czym ze sobą pogawędzić.

Zdrowie: nie bierz na swoje barki zbyt wielu zobowiązań - spójrz realnie na własne możliwości. Lepiej zrobić o połowę mniej perfekcyjnie, niż dużo ale po łebkach. Bądź sobą - przecież umiar i dobry smak to twoja prawdziwa natura.

Rada na przyszłość: nie oddawaj się grze wyobraźni, lecz zrób wszystko, by najśmielsze marzenia wprowadzić w czyn. Postaw pierwszy krok, a reszta zmaterializuje się sama, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Najbliższy czas, to czas na konkrety.


SKORPION
Uczucia: postaraj się nie przenosić własnych emocji na swojego partnera. Gdy zatroszczysz się o niego i zadbasz o jego poczucie bezpieczeństwa, sama poczujesz się stabilniej. Jednocześnie sprawy miłosne nabiorą tempa i zaczniesz zarywać noce ... Partner stanie się władcą twojego czasu...

Zdrowie: musisz zadbać o formę: dobra kondycja psychiczna i doskonała prezencja będą ci bardzo potrzebne. Częste wypady w piękne okolice i kontakt z wodą będą wsparciem dla ciała, a potrzeby duszy zaspokoi dobra lektura.

Rada na przyszłość: w listopadzie czas zacznie sprzyjać Skorpionom, które są ambitne, lubią rozmach i działają z polotem. Ale nie przeceniaj własnych możliwości i nie odrzucaj oferowanej pomocy. Będziesz skuteczniejsza dzięki fachowcom, weź więc pod uwagę ich doradcze głosy.


STRZELEC
Uczucia: będzie trochę zamieszania wokół ciebie, pewne sprawy mogą ci się wymknąć z rąk, o twoim życiu zaczną decydować inni… Przydałaby się selekcja i umiar w kontaktach, ale trudno ci będzie odmówić spotkań, zwłaszcza nowym znajomym...

Zdrowie: niewykluczone, że poeksperymentujesz ze swoim organizmem: może to będzie nowa dieta (lub nawet głodówka), a może jakieś modne ćwiczenia gimnastyczne. Szybko zauważysz dobre efekty, a także - zazdrosne spojrzenia łasuchów i leniuchów.

Rada na przyszłość: spotkania służbowe, półoficjalne, rodzinne... natłok ludzi i czynności sprawi, że łatwo ci będzie pomylić imiona, nazwiska oraz błędnie kojarzyć fakty. Zanim coś powiesz - weź głęboki oddech. A gdy już strzelisz gafę, wyrzuć ją szybko z pamięci.


KOZIOROŻEC
Uczucia: najprzyjemniej ci będzie w otoczeniu bliskich osób. Zaaranżujesz parę spotkań w gronie przyjaciół, a jeżeli zdecydujesz się na romantyczną kolację we dwoje z winem i świecami - będzie nadzwyczaj ekscytująca (również dla starych, dobrych małżeństw).

Zdrowie: przychylnie spojrzysz na samą siebie - cieszyć cię będzie, że jesteś kim jesteś, i że wyglądasz właśnie tak, a nie inaczej. Staraj się utrzymać ten stan ducha jak najdłużej. Na urlop wybierz się na wieś; tu najlepiej zregenerujesz siły i odeśpisz zarwane noce.

Rada na przyszłość: masz szansę przeżyć w listopadzie prawdziwe radosne dni, jakich nie miałaś od dawna - bez stresów, obciążeń i myślenia o trudnych sprawach. Doceń te dni i przeżyj je świadomie. Dobra energia, którą uda ci zgromadzić, będzie ci służyć przez cały rok.


WODNIK
Uczucia: nagłe zachcianki mogą skomplikować ci kontakt z otoczeniem. Swojego partnera wystawisz na nie lada próbę stawiając wymagania trudne do spełnienia. Jeżeli będzie to ktoś niedawno poznany, może się łatwo zniechęcić. Ale może warto poddać go takiej próbie?

Zdrowie: najlepiej poczujesz się z gromadą ludzi. Na urlopie będą cię kusić miejsca pełne gwaru i zgiełku, nie przerazi cię nawet zatłoczony deptak lub przepełniona plaża. Szukaj towarzystwa osób radosnych - śmiech do porcja uzdrawiających endorfin.

Rada na przyszłość: po jednej stronie barykady będą twoje impulsy, po drugiej konwenanse - co zwycięży? Działaj zgodnie z tym, co czujesz. Czasem najlepszym i najzdrowszym rozwiązaniem bywa karczemna awantura - w słusznej, oczywiście, sprawie.


RYBY
Uczucia: twoje emocje będą na wyżynach kosztem trzeźwego umysłu. Nie daj się zwieść pozorom - gdy pojawi się nowa, interesująca znajomość, bądź jak czujna szefowa względem nowego pracownika. W przeciwnym razie niepokój będzie się przeplatać z nadzieją…

Zdrowie: niepokoje o zdrowie rozwiążą się samoistnie na twoją korzyść, ale koniecznie zmniejsz tempo życia i pozwól sobie działać na zwolnionych obrotach - wymagaj od siebie o połowę mniej niż zwykle. Nie obawiaj się pokarmów wysoce energetycznych, jeżeli masz akurat na nie chęć.

Rada na przyszłość: z podniesionym czołem wyjdziesz wszelkim wyzwaniom naprzeciw. Niektóre będą wymagały sporej mobilizacji - ale okaże się, że gdy zrobisz pierwszy krok, zyskasz poparcie z zewnątrz. Może to być dla ciebie duże zaskoczenie.


Odyna
 
Reklama

Bezpieczny.pl


Compensa


TUZ


WARTA


LIBERTY


GENERALI


PROAMA


GOTHER

PZU - Marczyk