Wtorek 8 listopada 2016.
   Imieniny: Wiktorii, Seweryna, Wiktoriusza
 
ogłoszenia 

tel. alarmowe

cennik

horoskop

nekrologi
 
Siedlisko Cisowa
Reklama
Menu witryny
Pruszków 24
» Telefony alarmowe
» Napisz do nas
Pruszków Informacje
» Aktualności
» Bezpieczeństwo
» Przegląd Prasy
» Edukacja
» Sport
» Ogłoszenia
» Co, gdzie znależć
» Historia Pruszkowa
Katalog Firm
» Katalog branżowy
» Pasaż Handlowy
Serwisy
» Hobby
» Opowiadania dzieci
» Pogoda
» Zdrowie
Kultura
» Twórczość
» Muzea
» Wystawy
» Galeria FOTO
Horoskopy
» Horoskop
» Horoskop erotyczny
» Horoskop runiczny
Szukaj

Ulubione
Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości

 

 

 
 
Pies zaatakował Drukuj E-mail
Mieszaniec podobny do rottweilera rzucił się na 10-letnią Olę, potem pogryzł jej matkę i dziadka. Ojciec dziewczynki musiał zabić psa. Zwierzę było w rodzinie od blisko 10 lat.

Do wypadku doszło wczoraj w południe w miejscowości Szamoty niedaleko Pruszkowa. Dziecko bawiło się przed domem. Nie wiadomo dlaczego spokojny dotąd pies zaatakował je. Ugryzł dziewczynkę w pośladek. Ola zaalarmowała rodzinę. Na pomoc rzuciła się jej mama oraz dziadek. Pies dotkliwie pogryzł dorosłych. Mężczyzna odniósł poważne rany szyi, głowy, klatki piersiowej. Matka ma poszarpane lewe ramię.

Poskromić agresywnego zwierzaka udało się dopiero ojcu dziewczynki, który odganiał go widłami. - I tymi widłami go zabił - opowiada jeden z policjantów.

Rannych przewieziono do szpitali: dorosłych w Grodzisku, dziecko do stołecznego przy ul. Niekłańskiej. - Dziadek dziewczynki jest w stanie ciężkim. Leży na sali pooperacyjnej. Kobiecie nic nie grozi - usłyszeliśmy na oddziale chirurgicznym grodziskiego szpitala. Ola wróciła już do domu. - Miała niegroźne obrażenia, po ich opatrzeniu została wypisana - mówi Paweł Chęciński, dyrektor placówki przy ul. Niekłańskiej.

Pruszkowska policja i prokuratura bada, jak doszło do wypadku. - Może dziecko rozdrażniło psa, a może upał tak na niego podziałał. Sprawdzimy też, czy pies nie miał wcześniej napadów agresji - mówi policjant.
blik
"Rzeczpospolita", dodatek "Warszawa", 7 lipca
 
Reklama

Bezpieczny.pl


Compensa


TUZ


WARTA


LIBERTY


GENERALI


PROAMA


GOTHER

PZU - Marczyk